| Marka Adı: | LG |
| Model Numarası: | LC430EQY-SHM2 |
| Adedi: | 17 adet |
| Fiyat: | $113.99/pieces 17-272 pieces |
| Ödeme Şartları: | T/T,D/P,Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Aylık 1000 Adet / Adet |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Türü | TFT |
| Ekran Boyutu | 43 inç. |
| Tedarikçi Türü | Orijinal üreticisi |
| Ürün Adı | LCD ekranı |
| Anahtar Kelime | LCD ekranı |
| MOQ | 1 adet |
| Yenilenme hızı | 60Hz |
| En iyi perspektifi | 89/89/89/89 (min.) |
| Tedarik Kapasitesi | 2000 dilim / ay |
| Liman | Guangzhou Shenzhen Dongguan |
BuLG Ekranı LC430EQY-SHM2LG'nin 43 inçlik a-Si TFT-LCD açık hücreli paneliniGeliştirilmiş Serisi, daha geniş renk kapsamına ve üst düzey televizyon uygulamaları için üstün görüntü sadakatine sahip üst düzey IPS teknolojisine sahiptir.RGB dikey şerit düzeninde 1920×1080 (51 PPI) tam HD çözünürlüğü ile, bu SHM2 varyantı HDR desteği, daha geniş dinamik aralığı ve gelişmiş yerel karartma yeteneği ile ikinci nesil multimedya paneli. LC430EQY-SHM2, gelişmiş IPS (Uçak içi Değişim) teknolojisi ile üretilen, %95 DCI-P3 geniş renk gamı kapsamıyla ve 450 cd/m2'lik bir en yüksek parlaklık ile 1500:1'lik bir statik kontrast oranı sunar.Panel hızlı bir 6ms (GtG) yanıt süresi elde eder89°/89°/89°/89° (L/R/U/D) geniş görüntüleme açıları, herhangi bir oturma pozisyonundan tutarlı renk ve kontrast sağlar. Mat anti-parlama yüzey tedavisi (Haze 25%), çevresel ışık yansımasını etkili bir şekilde azaltır ve çeşitli aydınlatma koşullarına uygun hale getirir.Standart 2 kanallı 8 bit yapılandırma için 51 pinli bir konektörle Mini LVDS arayüzünü destekler, bu açık hücre, tam ekran entegrasyonu için harici bir arka ışık birimi ve T-CON kartı (ayrı satılır) gerektirir. 0 °C'den 55 °C'ye kadar bir çalışma sıcaklık aralığı ve 40.000 saatlik nominal panel ömrü ile LC430EQY-SHM2, SHM2 özel güvenilirliği için tasarlanmıştır.İdeal uygulamalar sınıf ve eğitim ekranları içerir, orta büyüklüklü LED televizyonlar, dijital menü tabloları ve otel ve otel televizyon sistemleri.
| Ekran Boyutu | 43 inç. |
| Karar | 1920×1080 (Tam HD) |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD (IPS) |
| Arayüz Tipi | Mini LVDS 51 pinli |
| Renk Derinliği | 10-bit (8-bit + FRC) 16.7M renkler |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Yanıt Zamanı | 6ms (GtG) |
| Kontrast oranı | 1500:1 |
| Parlaklık | 450 cd/m2 |
| Görme açısı | 89°/89°/89°/89° (L/R/U/D) |
| Yüzey Tedavisi | Parlama karşıtı (Haze 25%), sert kaplama (3H) |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C - 55°C |
| Panel ömrü | 40,000 saat |
| Model Numarası | LC430EQY-SHM2 |
| Doğum yeri | Kore Cumhuriyeti |
Etiket modeli: LC430EQY-SHM2