| Ονομασία μάρκας: | LG |
| αριθμός μοντέλου: | LC430EQY-SHM2 |
| MOQ: | 17 τεμάχια |
| Τιμή: | $113.99/pieces 17-272 pieces |
| Όροι πληρωμής: | T/T,D/P,Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 1000 Τεμάχια/Τεμάχια ανά μήνα |
| Ιδιότης | Αξία |
|---|---|
| Τύπος | TFT |
| Μέγεθος οθόνης | 43 ίντσες |
| Τύπος προμηθευτή | Γνήσιος κατασκευαστής |
| Όνομα προϊόντος | Οθόνη LCD |
| Λέξη-κλειδί | Οθόνη LCD |
| MOQ | 1 τεμ |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60Hz |
| Η καλύτερη προοπτική | 89/89/89/89 (ελάχ.) |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000 φέτες / μήνα |
| Λιμάνι | Guangzhou Shenzhen Dongguan |
ΟΟθόνη LG LC430EQY-SHM2είναι ένας πίνακας ανοιχτών κυψελών a‑Si TFT‑LCD 43 ιντσών από την LGΒελτιωμένη σειρά, με κορυφαία τεχνολογία IPS με ευρύτερη χρωματική κάλυψη και ανώτερη πιστότητα εικόνας για τηλεοπτικές εφαρμογές υψηλής τεχνολογίας. Με ανάλυση Full HD 1920×1080 (51 PPI) σε διάταξη κάθετης λωρίδας RGB, αυτό το πάνελ πολυμέσων δεύτερης γενιάς παραλλαγής SHM2 με υποστήριξη HDR, ευρύτερο δυναμικό εύρος και προηγμένη δυνατότητα τοπικής μείωσης της φωτεινότητας. Χτισμένο με προηγμένη τεχνολογία IPS (In-Plane Switching), το LC430EQY-SHM2 προσφέρει στατική αναλογία αντίθεσης 1500:1 με 95% ευρεία χρωματική κάλυψη DCI-P3 και μέγιστη φωτεινότητα 450 cd/m². Το πάνελ επιτυγχάνει γρήγορο χρόνο απόκρισης 6 ms (GtG), εξασφαλίζοντας ομαλό χειρισμό κίνησης για περιεχόμενο βίντεο χωρίς είδωλα ή θόλωση κίνησης. Οι ευρείες γωνίες θέασης 89°/89°/89°/89° (L/R/U/D) εξασφαλίζουν σταθερό χρώμα και αντίθεση από οποιαδήποτε θέση καθίσματος. Η ματ αντιθαμβωτική επιφανειακή επεξεργασία (Haze 25%) μειώνει αποτελεσματικά τις αντανακλάσεις του φωτός του περιβάλλοντος, καθιστώντας το κατάλληλο για διάφορες συνθήκες φωτισμού. Υποστηρίζοντας διεπαφή Mini LVDS με υποδοχή 51 ακίδων για την τυπική διαμόρφωση 8-bit 2 καναλιών, αυτό το ανοιχτό κελί απαιτεί εξωτερική μονάδα οπίσθιου φωτισμού και πλακέτα T-CON (πωλείται χωριστά) για πλήρη ενσωμάτωση της οθόνης. Με εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας από 0°C έως 55°C και ονομαστική διάρκεια ζωής πάνελ 40.000 ωρών, το LC430EQY-SHM2 έχει σχεδιαστεί για αξιοπιστία ειδικά για το SHM2. Οι ιδανικές εφαρμογές περιλαμβάνουν οθόνες τάξης και εκπαίδευσης, τηλεοράσεις LED μεσαίου μεγέθους, ψηφιακές πινακίδες μενού και συστήματα τηλεόρασης ξενοδοχείων και φιλοξενίας.
| Μέγεθος οθόνης | 43 ίντσες |
| Ψήφισμα | 1920×1080 (Full HD) |
| Τύπος πίνακα | a‑Si TFT‑LCD (IPS) |
| Τύπος διεπαφής | Mini LVDS 51 ακίδων |
| Βάθος χρώματος | 10-bit (8-bit + FRC) — 16,7 εκατομμύρια χρώματα |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60Hz |
| Χρόνος απόκρισης | 6 ms (GtG) |
| Αναλογία αντίθεσης | 1500:1 |
| Λάμψη | 450 cd/m² |
| Γωνία θέασης | 89°/89°/89°/89° (L/R/U/D) |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Αντιθαμβωτικό (Θολή 25%), Σκληρή επίστρωση (3Η) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C έως 55°C |
| Διάρκεια ζωής πίνακα | 40.000 ώρες |
| Αριθμός μοντέλου | LC430EQY-SHM2 |
| Τόπος καταγωγής | Δημοκρατία της Κορέας |
Μοντέλο αυτοκόλλητου: LC430EQY-SHM2