| Marka Adı: | LG |
| Model Numarası: | LC650EQY-SHM1 |
| Adedi: | 17 adet |
| Fiyat: | $113.99/pieces 17-272 pieces |
| Ödeme Şartları: | T/T,D/P,Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Aylık 1000 Adet / Adet |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Türü | TFT |
| Ekran Boyutu | 65 inç. |
| Tedarikçi Türü | Orijinal üreticisi |
| Ürün Adı | LCD ekranı |
| Anahtar Kelime | LCD ekranı |
| MOQ | 1 adet |
| Yenilenme hızı | 60Hz |
| En iyi perspektifi | 89/89/89/89 (min.) |
| Tedarik Kapasitesi | 2000 dilim / ay |
| Liman | Guangzhou Shenzhen Dongguan |
BuLG Ekranı LC650EQY-SHM1LG'nin 65 inçlik a-Si TFT-LCD açık hücreli paneliniGeliştirilmiş Serisi, daha geniş renk kapsamına ve üst düzey televizyon uygulamaları için üstün görüntü sadakatine sahip üst düzey IPS teknolojisine sahiptir.RGB dikey şerit düzeninde 3840×2160 (68 PPI) Ultra HD 4K çözünürlüğü ile, bu SHM1 varyantı, premium ev eğlencesi için üstün hareket yönetimi ve renk doğruluğu ile multimedya geliştirilmiş bir sürümdür. LC650EQY-SHM1, gelişmiş IPS (Uçak içi Değişim) teknolojisi ile üretilen, % 95 DCI-P3 geniş renk gamı kapsamıyla ve 450 cd/m2'lik bir en yüksek parlaklıkla 1500: 1 statik kontrast oranı sunar.Panel hızlı bir 6ms (GtG) yanıt süresi elde eder89°/89°/89°/89° (L/R/U/D) geniş görüntüleme açıları, herhangi bir oturma pozisyonundan tutarlı renk ve kontrast sağlar. Mat anti-parlama yüzey tedavisi (Haze 25%), çevresel ışık yansımasını etkili bir şekilde azaltır ve çeşitli aydınlatma koşullarına uygun hale getirir.Standart 2 kanallı 8 bit yapılandırma için 51 pinli bir konektörle Mini LVDS arayüzünü destekler, bu açık hücre, tam ekran entegrasyonu için harici bir arka ışık birimi ve T-CON kartı (ayrı satılır) gerektirir. 0 °C'den 50 °C'ye kadar bir çalışma sıcaklık aralığı ve 35.000 saatlik nominal panel ömrü ile LC650EQY-SHM1, SHM1 özel güvenilirliği için tasarlanmıştır.İdeal uygulamalar arasında halka açık yerlerdeki bilgi ekranları vardır., premium ev sinema sistemleri, sergi ve ticaret fuarı ekranları ve kurumsal kurul salonları ekranları.
| Ekran Boyutu | 65 inç. |
| Karar | 3840×2160 (Ultra HD 4K) |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD (IPS) |
| Arayüz Tipi | V-by-One 8 Lane |
| Renk Derinliği | 10-bit (8-bit + FRC) 16.7M renkler |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Yanıt Zamanı | 6ms (GtG) |
| Kontrast oranı | 1500:1 |
| Parlaklık | 450 cd/m2 |
| Görme açısı | 89°/89°/89°/89° (L/R/U/D) |
| Yüzey Tedavisi | Parlama karşıtı (Haze 25%), sert kaplama (3H) |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C - 50°C |
| Panel ömrü | 35,000 saat |
| Model Numarası | LC650EQY-SHM1 |
| Doğum yeri | Kore Cumhuriyeti |
Etiket modeli: LC650EQY-SHM1