| Ονομασία μάρκας: | LG |
| αριθμός μοντέλου: | Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ. |
| MOQ: | 17 τεμάχια |
| Τιμή: | $113.99/pieces 17-272 pieces |
| Όροι πληρωμής: | T/T,D/P,Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 1000 Τεμάχια/Τεμάχια ανά μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Τύπος | TFT |
| Μέγεθος οθόνης | 55 ίντσες |
| Τύπος προμηθευτή | Αρχικός κατασκευαστής |
| Ονομασία προϊόντος | Εικόνα LCD |
| Κλειστή λέξη | Εικόνα LCD |
| Τροποποιημένο | 1 τεμάχιο |
| Ποσοστό ανανέωσης | 60 Hz |
| Καλύτερη προοπτική | (Το Σώμα εγκρίνει την πρόταση ψηφίσματος) |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 2000 φέτες / μήνα |
| Λιμάνι | Γκουάνγκτσοου Σένζεν Ντονγκγκουάν |
ΗΕμφάνιση LG LC550EQY-SHM1είναι ένα 55 ιντσών a-Si TFT-LCD ανοικτό κύτταρο από την LGΒελτιωμένη σειρά, που διαθέτει τεχνολογία IPS υψηλής ποιότητας με ευρύτερη χρωματική κάλυψη και ανώτερη πιστότητα εικόνας για εφαρμογές τηλεόρασης υψηλού επιπέδου.Με ανάλυση Ultra HD 4K 3840×2160 (80 PPI) σε διάταξη κάθετης λωρίδας RGB, αυτή η παραλλαγή SHM1 με βελτιωμένη έκδοση πολυμέσων με ανώτερο χειρισμό κίνησης και ακρίβεια χρώματος για premium διασκέδαση στο σπίτι. Κατασκευασμένο με προηγμένη τεχνολογία IPS (In-Plane Switching), το LC550EQY-SHM1 παρέχει μια στατική αναλογία αντίθεσης 1500: 1 με 95% κάλυψη ευρείας χρωματικής γκάμας DCI-P3 και μέγιστη φωτεινότητα 450 cd / m2.Το πάνελ επιτυγχάνει γρήγορο χρόνο απόκρισης 6ms (GtG)Οι ευρείες γωνίες θέασης 89°/89°/89° (L/R/U/D) εξασφαλίζουν σταθερό χρώμα και αντίθεση από οποιαδήποτε θέση καθίσματος. Η ματ επεξεργασία της επιφάνειας κατά της λάμψης (Haze 25%) μειώνει αποτελεσματικά τις αντανακλάσεις του φωτός του περιβάλλοντος, καθιστώντας την κατάλληλη για διάφορες συνθήκες φωτισμού.Υποστήριξη Mini LVDS διεπαφής με 51-pin συνδέσμους για την τυποποιημένη 2-κανάλι 8-bit διαμόρφωση, αυτό το ανοιχτό κελί απαιτεί εξωτερική μονάδα υποβοηθητικού φωτισμού και πίνακα T-CON (που πωλείται ξεχωριστά) για πλήρη ενσωμάτωση της οθόνης. Με εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας από 0 °C έως 50 °C και ονομαστική διάρκεια ζωής πάνελ 35.000 ωρών, το LC550EQY-SHM1 έχει σχεδιαστεί για την ειδική αξιοπιστία του SHM1.Ιδανικές εφαρμογές περιλαμβάνουν τα σπορ μπαρ και τα εστιατόρια, αλληλεπιδραστικές αντικαταστάσεις λευκών πινακίδων, οθόνες παρακολούθησης εκπομπών και τηλεοράσεις μεγάλης οθόνης για οικιακή ψυχαγωγία.
| Μέγεθος οθόνης | 55 ίντσες |
| Απόφαση | 3840×2160 (Ultra HD 4K) |
| Τύπος οθόνης | a-Si TFT-LCD (IPS) |
| Τύπος διεπαφής | Β-Με-Μια 8 Λεωφόρος |
| Βαθμό χρώματος | 10bit (8-bit + FRC) 16,7M χρώματα |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Χρόνος απόκρισης | 6ms (GtG) |
| Αντιδιαστολή | 1500:1 |
| Φωτεινότητα | 450 cd/m2 |
| Γωνία θέασης | 89°/89°/89°/89° (L/R/U/D) |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Αντιφωτισμός (μίχλη 25%), σκληρή επικάλυψη (3H) |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Ζωή του πάνελ | 35,000 ώρες |
| Αριθμός μοντέλου | Επικαιροποιήσεις |
| Χώρος καταγωγής | Δημοκρατία της Κορέας |
Μοντέλο αυτοκόλλητου: LC550EQY-SHM1