| Merknaam: | LG |
| Modelnummer: | LC550EQY-SHM1 |
| MOQ: | 17 stuks |
| Prijs: | $113.99/pieces 17-272 pieces |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, D/P, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 Stuk/Stukken per Maand |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Type | TFT |
| Afbeeldingsgrootte | 55 inch. |
| Tipe leverancier | Oorspronkelijke fabrikant |
| Naam van het product | LCD-scherm |
| Sleutelwoord | LCD-scherm |
| MOQ | 1 stuks |
| Vernieuwingspercentage | 60 Hz |
| Het beste perspectief | 89/89/89/89 (min.) |
| Toeleveringskapaciteit | 2000 plakjes / maand |
| Haven | Guangzhou Shenzhen Dongguan |
DeLG Display LC550EQY-SHM1is een 55-inch a-Si TFT-LCD open-cell paneel van LG'sVerbeterde reeks, voorzien van premium IPS-technologie met een bredere kleurenomvang en een superieure beeldgetrouwheid voor high-end televisie-toepassingen.Met een Ultra HD 4K-resolutie van 3840×2160 (80 PPI) in een RGB-verticale strookopstelling, deze SHM1-variant multimedia-verbeterde versie met superieure bewegingsbeheer en kleurnauwkeurigheid voor premium thuisentertainment. Gebouwd met geavanceerde IPS-technologie (In-Plane Switching), levert de LC550EQY-SHM1 een statisch contrastverhouding van 1500:1 met 95% DCI-P3 breed kleurenpalet en een piekhelderheid van 450 cd/m2.Het paneel bereikt een snelle responstijd van 6 ms (GtG)Een grote kijkhoek van 89°/89°/89°/89° (L/R/U/D) zorgt voor een consistente kleur en contrast vanaf elke zitpositie. De matte anti-glare oppervlaktebehandeling (Haze 25%) vermindert effectief de reflectie van omgevingslicht, waardoor het geschikt is voor verschillende lichtomstandigheden.Ondersteuning van Mini LVDS-interface met een 51-pin connector voor standaard 2-kanaal 8-bit configuratie, deze open cel vereist een externe achtergrondverlichtingseenheid en een T-CON-bord (afzonderlijk verkocht) voor volledige integratie van het scherm. De LC550EQY-SHM1 is ontworpen voor SHM1-specifieke betrouwbaarheid met een werktemperatuurbereik van 0°C tot 50°C en een nominale levensduur van 35.000 uur.De ideale toepassingen omvatten sportbar- en restaurantdisplay's., interactieve whiteboard vervangers, uitzendmonitoringsdisplays en groot-scherm thuis-entertainment-tv's.
| Schermgrootte | 55 inch. |
| Resolutie | 3840×2160 (Ultra HD 4K) |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD (IPS) |
| Interface type | V-bij-Een 8 Lane |
| Kleurdiepte | 10-bits (8-bits + FRC) ¢ 16,7M kleuren |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Reactietijd | 6 ms (GtG) |
| Contrastverhouding | 1500:1 |
| Helderheid | 450 cd/m2 |
| Zienhoek | 89°/89°/89°/89° (L/R/U/D) |
| Oppervlaktebehandeling | Anti-glare (Haze 25%), hard coating (3H) |
| Werktemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Levensduur van het paneel | 35,000 uur |
| Modelnummer | LC550EQY-SHM1 |
| Plaats van oorsprong | Republiek Korea |
Stickermodel: LC550EQY-SHM1