| Ονομασία μάρκας: | LG |
| αριθμός μοντέλου: | LC320DUY-SHA1 |
| MOQ: | 17 τεμάχια |
| Τιμή: | $113.99/pieces 17-272 pieces |
| Όροι πληρωμής: | T/T,D/P,Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 1000 Τεμάχια/Τεμάχια ανά μήνα |
| Ιδιότης | Αξία |
|---|---|
| Τύπος | TFT |
| Μέγεθος οθόνης | 32 ίντσες |
| Τύπος προμηθευτή | Γνήσιος κατασκευαστής |
| Όνομα προϊόντος | Οθόνη LCD |
| Λέξη-κλειδί | Οθόνη LCD |
| MOQ | 1 τεμ |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60Hz |
| Η καλύτερη προοπτική | 89/89/89/89 (ελάχ.) |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000 φέτες / μήνα |
| Λιμάνι | Guangzhou Shenzhen Dongguan |
ΟΟθόνη LG LC320DUY-SHA1είναι ένα πάνελ ανοιχτής κυψέλης a‑Si TFT‑LCD 32 ιντσών από την LGΤυπική σειρά, προσφέροντας αξιόπιστη απόδοση και εξαιρετική αξία για τις κύριες αγορές κατασκευής και αντικατάστασης τηλεόρασης. Με ανάλυση HD Ready 1366×768 (49 PPI) σε διάταξη κάθετης λωρίδας RGB, αυτή η τυπική κατηγορία παραλλαγής SHA1 με ισορροπημένες προδιαγραφές για οικονομικά αποδοτική παραγωγή τηλεόρασης. Κατασκευασμένο με προηγμένη τεχνολογία IPS (In-Plane Switching), το LC320DUY-SHA1 προσφέρει στατική αναλογία αντίθεσης 1200:1 με κάλυψη χρωματικής γκάμα 72% NTSC και μέγιστη φωτεινότητα 350 cd/m². Το πάνελ επιτυγχάνει γρήγορο χρόνο απόκρισης 8 ms (GtG), εξασφαλίζοντας ομαλό χειρισμό της κίνησης για περιεχόμενο βίντεο χωρίς είδωλα ή θόλωση κίνησης. Οι ευρείες γωνίες θέασης 89°/89°/89°/89° (L/R/U/D) εξασφαλίζουν σταθερό χρώμα και αντίθεση από οποιαδήποτε θέση καθίσματος. Η ματ αντιθαμβωτική επιφανειακή επεξεργασία (Haze 25%) μειώνει αποτελεσματικά τις αντανακλάσεις του φωτός του περιβάλλοντος, καθιστώντας το κατάλληλο για διάφορες συνθήκες φωτισμού. Υποστηρίζοντας διεπαφή Mini LVDS με υποδοχή 51 ακίδων για την τυπική διαμόρφωση 8-bit 2 καναλιών, αυτό το ανοιχτό κελί απαιτεί εξωτερική μονάδα οπίσθιου φωτισμού και πλακέτα T-CON (πωλείται χωριστά) για πλήρη ενσωμάτωση της οθόνης. Με εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας από 0°C έως 50°C και ονομαστική διάρκεια ζωής πάνελ 30.000 ωρών, το LC320DUY-SHA1 έχει σχεδιαστεί για αξιοπιστία ειδικά για το SHA1. Οι ιδανικές εφαρμογές περιλαμβάνουν φορητές οθόνες οθόνης, συμπαγείς τηλεοράσεις, οθόνες επιτήρησης ασφαλείας και τηλεοράσεις κουζίνας και υπνοδωματίου.
| Μέγεθος οθόνης | 32 ίντσες |
| Ψήφισμα | 1366×768 (HD Ready) |
| Τύπος πίνακα | a‑Si TFT‑LCD (IPS) |
| Τύπος διεπαφής | Mini LVDS 51 ακίδων |
| Βάθος χρώματος | 8-bit — 16,7 εκατομμύρια χρώματα |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60Hz |
| Χρόνος απόκρισης | 8 ms (GtG) |
| Αναλογία αντίθεσης | 1200:1 |
| Λάμψη | 350 cd/m² |
| Γωνία θέασης | 89°/89°/89°/89° (L/R/U/D) |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Αντιθαμβωτικό (Θολή 25%), Σκληρή επίστρωση (3Η) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Διάρκεια ζωής πίνακα | 30.000 ώρες |
| Αριθμός μοντέλου | LC320DUY-SHA1 |
| Τόπος καταγωγής | Δημοκρατία της Κορέας |
Μοντέλο αυτοκόλλητου: LC320DUY-SHA1