| Merknaam: | LG |
| Modelnummer: | LC320DUY-SHA1 |
| MOQ: | 17 stuks |
| Prijs: | $113.99/pieces 17-272 pieces |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, D/P, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 Stuk/Stukken per Maand |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Type | TFT |
| Afbeeldingsgrootte | 32 inch. |
| Tipe leverancier | Oorspronkelijke fabrikant |
| Naam van het product | LCD-scherm |
| Sleutelwoord | LCD-scherm |
| MOQ | 1 stuks |
| Vernieuwingspercentage | 60 Hz |
| Het beste perspectief | 89/89/89/89 (min.) |
| Toeleveringskapaciteit | 2000 plakjes / maand |
| Haven | Guangzhou Shenzhen Dongguan |
DeLG Display LC320DUY-SHA1is een 32-inch a-Si TFT-LCD open-cell paneel van LG'sStandaardreeks, met betrouwbare prestaties en een uitstekende waarde voor de reguliere televisieproductie en vervangingsmarkten. Met een HD Ready-resolutie van 1366 × 768 (49 PPI) in een RGB-verticale streeplayout,deze SHA1-variant standaardklasse met evenwichtige specificaties voor kosteneffectieve tv-productie. Gebouwd met geavanceerde IPS-technologie (In-Plane Switching), levert de LC320DUY-SHA1 een statisch contrastverhouding van 1200:1 met 72% NTSC-kleurengamma-dekking en een piekhelderheid van 350 cd / m2.Het paneel bereikt een snelle responstijd van 8 ms (GtG)Een grote kijkhoek van 89°/89°/89°/89° (L/R/U/D) zorgt voor een consistente kleur en contrast vanaf elke zitpositie. De matte anti-glare oppervlaktebehandeling (Haze 25%) vermindert effectief de reflectie van omgevingslicht, waardoor het geschikt is voor verschillende lichtomstandigheden.Ondersteuning van Mini LVDS-interface met een 51-pin connector voor standaard 2-kanaal 8-bit configuratie, deze open cel vereist een externe achtergrondverlichtingseenheid en een T-CON-bord (afzonderlijk verkocht) voor volledige integratie van het scherm. De LC320DUY-SHA1 is ontworpen voor een SHA1-specifieke betrouwbaarheid met een bedrijfstemperatuurbereik van 0 °C tot 50 °C en een nominale levensduur van 30.000 uur.De ideale toepassingen zijn draagbare beeldschermen, compacte televisietoestellen, beveiligingsbewakingsdisplays en televisie in keuken en slaapkamer.
| Schermgrootte | 32 inch. |
| Resolutie | 1366×768 (HD Ready) |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD (IPS) |
| Interface type | Mini LVDS 51-pin |
| Kleurdiepte | 8-bits ¢ 16,7M kleuren |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Reactietijd | 8 ms (GtG) |
| Contrastverhouding | 1200:1 |
| Helderheid | 350 cd/m2 |
| Zienhoek | 89°/89°/89°/89° (L/R/U/D) |
| Oppervlaktebehandeling | Anti-glare (Haze 25%), hard coating (3H) |
| Werktemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Levensduur van het paneel | 30,000 uur |
| Modelnummer | LC320DUY-SHA1 |
| Plaats van oorsprong | Republiek Korea |
Model van de sticker: LC320DUY-SHA1