| Merknaam: | LG |
| Modelnummer: | LC500DUY-SHA1 |
| MOQ: | 17 stuks |
| Prijs: | $113.99/pieces 17-272 pieces |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, D/P, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 Stuk/Stukken per Maand |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Type | TFT |
| Afbeeldingsgrootte | 50 inch. |
| Tipe leverancier | Oorspronkelijke fabrikant |
| Naam van het product | LCD-scherm |
| Sleutelwoord | LCD-scherm |
| MOQ | 1 stuks |
| Vernieuwingspercentage | 60 Hz |
| Het beste perspectief | 89/89/89/89 (min.) |
| Toeleveringskapaciteit | 2000 plakjes / maand |
| Haven | Guangzhou Shenzhen Dongguan |
DeLG Display LC500DUY-SHA1is een 50-inch a-Si TFT-LCD open-cell paneel van LG'sStandaardreeks, met betrouwbare prestaties en een uitstekende waarde voor de reguliere televisieproductie en de vervangingsmarkten. Met een Full HD-resolutie van 1920×1080 (44 PPI) in een RGB-verticale streeplayout,deze SHA1-variant standaardklasse met evenwichtige specificaties voor kosteneffectieve tv-productie. Gebouwd met geavanceerde IPS-technologie (In-Plane Switching), levert de LC500DUY-SHA1 een statisch contrastverhouding van 1200:1 met 72% NTSC-kleurengamma-dekking en een piekhelderheid van 350 cd / m2.Het paneel bereikt een snelle responstijd van 8 ms (GtG)Een grote kijkhoek van 89°/89°/89°/89° (L/R/U/D) zorgt voor een consistente kleur en contrast vanaf elke zitpositie. De matte anti-glare oppervlaktebehandeling (Haze 25%) vermindert effectief de reflectie van omgevingslicht, waardoor het geschikt is voor verschillende lichtomstandigheden.Ondersteuning van Mini LVDS-interface met een 51-pin connector voor standaard 2-kanaal 8-bit configuratie, deze open cel vereist een externe achtergrondverlichtingseenheid en een T-CON-bord (afzonderlijk verkocht) voor volledige integratie van het scherm. De LC500DUY-SHA1 is ontworpen voor een SHA1-specifieke betrouwbaarheid met een bedrijfstemperatuurbereik van 0 °C tot 50 °C en een nominale levensduur van 30.000 uur.De ideale toepassingen zijn onder meer slimme televisies in de woonkamer.In de eerste plaats is het belangrijk dat de Europese Commissie in de loop van het jaar de nodige inspanningen levert om de ontwikkeling van de interne markt te bevorderen.
| Schermgrootte | 50 inch. |
| Resolutie | 1920×1080 (Full HD) |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD (IPS) |
| Interface type | Mini LVDS 51-pin |
| Kleurdiepte | 8-bits ¢ 16,7M kleuren |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Reactietijd | 8 ms (GtG) |
| Contrastverhouding | 1200:1 |
| Helderheid | 350 cd/m2 |
| Zienhoek | 89°/89°/89°/89° (L/R/U/D) |
| Oppervlaktebehandeling | Anti-glare (Haze 25%), hard coating (3H) |
| Werktemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Levensduur van het paneel | 30,000 uur |
| Modelnummer | LC500DUY-SHA1 |
| Plaats van oorsprong | Republiek Korea |
Model van de sticker: LC500DUY-SHA1