| Ονομασία μάρκας: | LG |
| αριθμός μοντέλου: | LC580DUY-SHA1 |
| MOQ: | 17 τεμάχια |
| Τιμή: | $113.99/pieces 17-272 pieces |
| Όροι πληρωμής: | T/T,D/P,Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 1000 Τεμάχια/Τεμάχια ανά μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Τύπος | TFT |
| Μέγεθος οθόνης | 58 ίντσες |
| Τύπος προμηθευτή | Αρχικός κατασκευαστής |
| Ονομασία προϊόντος | Εικόνα LCD |
| Κλειστή λέξη | Εικόνα LCD |
| Τροποποιημένο | 1 τεμάχιο |
| Ποσοστό ανανέωσης | 60 Hz |
| Καλύτερη προοπτική | (Το Σώμα εγκρίνει την πρόταση ψηφίσματος) |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 2000 φέτες / μήνα |
| Λιμάνι | Γκουάνγκτσοου Σένζεν Ντονγκγκουάν |
ΗΕμφάνιση LG LC580DUY-SHA1είναι ένα 58 ιντσών a-Si TFT-LCD ανοικτό κύτταρο από την LGΤυποποιημένη σειρά, προσφέροντας αξιόπιστες επιδόσεις και εξαιρετική αξία για τις αγορές παραγωγής και αντικατάστασης τηλεοράσεων.αυτή η παραλλαγή SHA1 με ισορροπημένες προδιαγραφές για οικονομικά αποδοτική τηλεοπτική παραγωγή. Κατασκευασμένο με προηγμένη τεχνολογία IPS (In-Plane Switching), το LC580DUY-SHA1 παρέχει αναλογία στατικής αντίθεσης 1200: 1 με κάλυψη 72% του φάσματος χρωμάτων NTSC και μέγιστη φωτεινότητα 350 cd / m2.Το πάνελ επιτυγχάνει γρήγορο χρόνο απόκρισης 8ms (GtG)Οι ευρείες γωνίες θέασης 89°/89°/89° (L/R/U/D) εξασφαλίζουν σταθερό χρώμα και αντίθεση από οποιαδήποτε θέση καθίσματος. Η ματ επεξεργασία της επιφάνειας κατά της λάμψης (Haze 25%) μειώνει αποτελεσματικά τις αντανακλάσεις του φωτός του περιβάλλοντος, καθιστώντας την κατάλληλη για διάφορες συνθήκες φωτισμού.Υποστήριξη Mini LVDS διεπαφής με 51-pin συνδέσμους για την τυποποιημένη 2-κανάλι 8-bit διαμόρφωση, αυτό το ανοιχτό κελί απαιτεί εξωτερική μονάδα υποβοηθητικού φωτισμού και πίνακα T-CON (που πωλείται ξεχωριστά) για πλήρη ενσωμάτωση της οθόνης. Με εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας από 0 °C έως 50 °C και ονομαστική διάρκεια ζωής πάνελ 30.000 ωρών, ο LC580DUY-SHA1 έχει σχεδιαστεί για την αξιοπιστία που είναι ειδική για το SHA1.Ιδανικές εφαρμογές περιλαμβάνουν συστήματα premium home cinema, οθόνες κέντρων διοίκησης και ελέγχου, οθόνες εταιρικής αίθουσας συνεδριάσεων και οθόνες πληροφοριών δημόσιων χώρων.
| Μέγεθος οθόνης | 58 ίντσες |
| Απόφαση | 3840×2160 (Ultra HD 4K) |
| Τύπος οθόνης | a-Si TFT-LCD (IPS) |
| Τύπος διεπαφής | Β-Με-Μια 8 Λεωφόρος |
| Βαθμό χρώματος | Χρώματα 8 bit ∙ 16.7M |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms (GtG) |
| Αντιδιαστολή | 1200:1 |
| Φωτεινότητα | 350 cd/m2 |
| Γωνία θέασης | 89°/89°/89°/89° (L/R/U/D) |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Αντιφωτισμός (μίχλη 25%), σκληρή επικάλυψη (3H) |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Ζωή του πάνελ | 30,000 ώρες |
| Αριθμός μοντέλου | LC580DUY-SHA1 |
| Χώρος καταγωγής | Δημοκρατία της Κορέας |
Πρότυπο αυτοκόλλητου: LC580DUY-SHA1