| Ονομασία μάρκας: | LG |
| αριθμός μοντέλου: | LB490DUY-SHA1 |
| MOQ: | 17 τεμάχια |
| Τιμή: | $113.99/pieces 17-272 pieces |
| Όροι πληρωμής: | T/T,D/P,Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 1000 Τεμάχια/Τεμάχια ανά μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Τύπος | TFT |
| Μέγεθος οθόνης | 49 ίντσες |
| Τύπος προμηθευτή | Αρχικός κατασκευαστής |
| Ονομασία προϊόντος | Εικόνα LCD |
| Κλειστή λέξη | Εικόνα LCD |
| Τροποποιημένο | 1 τεμάχιο |
| Ποσοστό ανανέωσης | 60 Hz |
| Καλύτερη προοπτική | (Το Σώμα εγκρίνει την πρόταση ψηφίσματος) |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 2000 φέτες / μήνα |
| Λιμάνι | Γκουάνγκτσοου Σένζεν Ντονγκγκουάν |
ΗΕμφάνιση LG LB490DUY-SHA1είναι ένα ανοιχτόκύτταρο πίνακα LCD TFT TFT Si 49 ιντσών από την LGΤυποποιημένη σειρά, προσφέροντας αξιόπιστες επιδόσεις και εξαιρετική αξία για τις αγορές παραγωγής και αντικατάστασης τηλεοράσεων.αυτή η παραλλαγή SHA1 με ισορροπημένες προδιαγραφές για οικονομικά αποδοτική τηλεοπτική παραγωγή. Χτισμένο με προηγμένη τεχνολογία IPS (In-Plane Switching), το LB490DUY-SHA1 παρέχει αναλογία στατικής αντίθεσης 1200: 1 με κάλυψη 72% του φάσματος χρωμάτων NTSC και μέγιστη φωτεινότητα 350 cd / m2.Το πάνελ επιτυγχάνει γρήγορο χρόνο απόκρισης 8ms (GtG)Οι ευρείες γωνίες θέασης 89°/89°/89° (L/R/U/D) εξασφαλίζουν σταθερό χρώμα και αντίθεση από οποιαδήποτε θέση καθίσματος. Η ματ επεξεργασία της επιφάνειας κατά της λάμψης (Haze 25%) μειώνει αποτελεσματικά τις αντανακλάσεις του φωτός του περιβάλλοντος, καθιστώντας την κατάλληλη για διάφορες συνθήκες φωτισμού.Υποστήριξη Mini LVDS διεπαφής με 51-pin συνδέσμους για την τυποποιημένη 2-κανάλι 8-bit διαμόρφωση, αυτό το ανοιχτό κελί απαιτεί εξωτερική μονάδα υποβοηθητικού φωτισμού και πίνακα T-CON (που πωλείται ξεχωριστά) για πλήρη ενσωμάτωση της οθόνης. Με εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας από 0 °C έως 50 °C και ονομαστική διάρκεια ζωής πάνελ 30.000 ωρών, ο LB490DUY-SHA1 έχει σχεδιαστεί για την αξιοπιστία ειδικά για το SHA1.Ιδανικές εφαρμογές περιλαμβάνουν τοίχους βίντεο σε αίθουσες συνεδριάσεων, οθόνες πληροφοριών χώρου αναμονής, συστήματα οθόνης λιανικής πώλησης και οθόνες οικιακού κινηματογράφου.
| Μέγεθος οθόνης | 49 ίντσες |
| Απόφαση | 1920×1080 (Full HD) |
| Τύπος οθόνης | a-Si TFT-LCD (IPS) |
| Τύπος διεπαφής | Μίνι LVDS 51 πινών |
| Βαθμό χρώματος | Χρώματα 8 bit ∙ 16.7M |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms (GtG) |
| Αντιδιαστολή | 1200:1 |
| Φωτεινότητα | 350 cd/m2 |
| Γωνία θέασης | 89°/89°/89°/89° (L/R/U/D) |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Αντιφωτισμός (μίχλη 25%), σκληρή επικάλυψη (3H) |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Ζωή του πάνελ | 30,000 ώρες |
| Αριθμός μοντέλου | LB490DUY-SHA1 |
| Χώρος καταγωγής | Δημοκρατία της Κορέας |
Μοντέλο αυτοκόλλητου: LB490DUY-SHA1